Nová miss univerzity? S Tatianou Sinenkaiou o světovém míru

Miss Univerzity Karlovy. První v historii. Tolik opovržení, tolik nadšení. Patříte mezi ty zaryté odpůrce? Je vám to jedno? Nebo to snad budete zrovna vy, kdo bude ve čtvrtek prvního nadšeně stát pod pódiem a tleskat finalistkám v Roxy? Humr dal řeč, vážně i trochu míň vážně, s Tatianou Sinenkaiou, finalistkou, jež bude hájit barvy Fakulty humanitních studií.

miss uk

Humr: Ahoj, Táňo.
Táňa. Ahoj, Humře.

Humr: Začněme tedy tradičně. Proč jsi na Miss UK?
Táňa: Přihlásila jsem se sama. (Poznámka redakce: netradiční, většinou dívky přihlásí kamarádka/rodina/přítel/ případně teta z devátého kolena).

Humr: A proč vlastně?
Táňa: Nové zážítky a výzvy?

Humr: Byla jsi hezké dítě?
Táňa: Na fotkách se sama sobě jako malá líbím, i když máma tvrdí, že si mě občas lidé pletli s chlapečkem. Ale pěkným chlapečkem. *směje se*

Humr: Takže…si myslíš, že jsi hezká…
Táňa: Ale jo (směje se), nevypadám nejhůř.

Humr: Jíš něco?
Táňa: Hodně.  (Poznámka redakce: šťastná holka rovná se holka, která si při rozhovoru s Humrem objedná „Čokoládové ostrovy“ a za týden může jít na promenádu v plavkách. Další poznámka: Humr teď zrovna drží dietu. Ach jooooo.)

Humr: Co holky v soutěži, nařezáváte si podpatky, nebo vládne pohoda?
Táňa: Nedá se sice říct, že bychom byly opravdové kamarádky, ale nemáme problém spolu pobývat ani komunikovat.

Humr: Co si nejraději oblékáš ve volném čase? Máš ráda výzvu nebo pohodlí?
Táňa: Oblečení mám ráda výrazné, originální. Ale většinou stejně skončím u pohodlného. Snad jen…mám ráda podpatky (Poznámka redakce: Táňa měří 182 centimetrů. Víte, kolik měří takový průměrný Humr?)

Humr: Co říkáš na organizaci soutěže, baví tě to, nelituješ ničeho?
Táňa: Jedná se o první ročník, a tak jako vše, i organizace soutěže má své mouchy, které je třeba vychytat. V zásadě se mi ale soutěž líbí, a i když jsem po tom, co mě vybrali do finále, chvíli litovala, teď už nelituji rozhodně. Ani není prostor, soutěž je příští týden (smích). Hlavně jsem pochopila, kolik práce stojí za jedním jediným večerem.

Humr: Co říkáš na lid, který má s MISS UK problém? A že ho není zrovna málo. Vyčítají vám povrchnost. To, že jde hlavně a především o vzhled. Že casting probíhal formou: “Projdi se nám tady v plavkách a odpověz na jednu otázku“. A podobně.
Táňa: Nevím, co čekáte, že se bude v rámci Miss řešit teorie relativity? I když se soutěž koná v rámci univerzity, jde přece jenom o Miss, tudíž o krásu. Nemyslím ale, že by šlo výhradně o krásu fyzickou.

Humr: Chceš světový mír?
Táňa: Ano, chci chránit pandy a tygry. A tak…

Humr: Na závěr…Chceš vyhrát?
Táňa: Ano!

Pozn.autora:
Pro ty, kteří zpochybňují inteligenci účastnic této soutěže krásy, přikládáme odkaz na Tatianinu vypracovanou kvestii č.18!

Pozn. redakce:
Miss UK je první ročník soutěže krásy na Univerzitě Karlově, zaštítěné Studentskou unií.
Finále se odehraje již tento čtvrtek (1.12.) v klubu Roxy.
V soutěži je celkem osm finalistek.
Více informací naleznete na webové stránce.

Štítky: