Anna Petrnoušková

15227984_10210068059370195_32292282_n

Jmenuji se Anna Petrnoušková a momentálně studuji první ročník doktorského studia oboru Historická sociologie. Na naší fakultě studuji od prvního ročníku bakalářského studia a za tu dobu jsem si k ní vytvořila silný vztah. Fakulta je pro mě jakousi druhou rodinou, a proto mi leží na srdci její budoucnost, ale i současný vývoj. Pokud bych byla zvolena, ráda bych se zasadila o splnění následujících několika bodů:

- Chtěla bych prohloubit neformální vztahy mezi studenty a vyučujícími prostřednictvím kulturních a společenských akcí, jako je například ples fakulty či večírky, koncerty apod.

- Ráda bych zvýšila komunikaci našeho studentského spolku s jinými evropskými fakultami a jejich studentskými spolky, což by mohlo vést k zintenzivnění a zlepšení vztahů mezi fakultami a univerzitami, či vzájemným návštěvám.

- Pokusila bych se zintenzivnit vztah magisterských oborů s bakalářským, aby s nimi byli studenti bakalářského studia lépe obeznámeni.

- Podporuji komunikaci naší fakulty se středními školami a širší veřejností prostřednictvím přednášek či neformálních akcí.

- Jsem pro rozšíření kapacity jazykových kurzů, které jsou na naší fakultě často přeplněné, popřípadě rozšíření nabídky vyučovaných jazyků.

- Vzhledem k tomu, aby se studenti na fakultě cítili dobře a mohli zde trávit celý den včetně času oběda, chtěla bych jednat o rozšíření výběru jídla, zařadit do menu jídla vegetariánská, mezinárodní, celkově zdravější a zároveň cenově dostupná J .

Mým cílem je obecně vytvořit ještě lepší prostředí na fakultě, která by mohla mít téměř „rodinnou“ atmosféru a kam by se mohli těšit jak studenti, tak všichni pracovníci fakulty.

 

 

Shrnutí hlavních cílů:

- podporování neformálních vztahů mezi studenty a učiteli

- zvýšení komunikace a prohloubení vztahů naší fakulty se zahraničními fakultami prostřednictvím studentských spolků

- zintenzivnění vztahu mezi magisterskými obory a bakalářským oborem

- pořádání přednášek či společenských akcí za cílem propagace fakulty pro širší veřejnost

- rozšíření kapacity jazykových kurzů a nabídky vyučovaných jazyků

- zlepšení nabídky jídla v prostorách fakulty